מוזס | Moses

הצהרת נגישות

פתיחה:

רשת moses מבית קבוצת BBB, הינה רשת מסעדות המבורגרים אשר מסעדותיה פרוסות בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום. חשוב לנו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו, הן בערוצים הפיזיים והן בערוצים הדיגיטליים.

חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית באתר לכלל הציבור, לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים, במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אנו ברשת רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל אורחינו במסעדות וגולשינו באתר האינטרנט, ולשם כך השקענו מאמצים רבים בתהליך ההנגשה.

הסדרי נגישות:


פרוט הסדרי הנגישות בסניפינו
.

משרדי קבוצת BBB ממוקמים ב'בית אריאל', רחוב המחשב 3 בנתניה. הבניין נגיש לבעלי מוגבלויות לרבות רמפת כניסה לבניין, מעליות רחבות וחדרי נוחיות מותאמים. בחניון הבניין קיימת חניית נכים. כניסה לחניון תתבצע על ידי לחיצה על אינטרקום הכניסה לחניון אשר תוביל לשיחה עם שומר הבניין, שינחה את אותו האדם אל החניה הספציפית, או בתיאום מקדים עם משרדינו.

נגישות האתר:

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

אתר האינטרנט שלנו נמצא בתהליכי הנגשה שוטפים ואנו דואגים לעדכנם ולבצע התאמות על פי הצורך בכל עת.

התאמות הנגישות באתר שלנו מבוצעות על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013, והמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ברמה AA לנגישות תכנים באינטרנט ברמת WCAG המבוסס על הנחיות 2.0 שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר מספק תמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת.

התאמת הנגישות נבדקת בדפדפנים המובילים כגון פיירפוקס וכרום.

תפעול האתר ועזרי נגישות:

ניווט פשוט וברור בתוך ובין דפי האתר גם בעזרת המקלדת בלבד; אפשרות לשינוי גודל הגופן בכל דפי האתר עד 200% והמשך ניווט ללא קושי; תצוגה ברורה של רכיבי האתר;  התאמה לדפדפנים שונים;  התאמה לעבודה ברזולוציות שונות;  הקראת המידע המוצג באתר בקורא מסך המשמש עיוורים וכבדי ראייה;  אפשרות להצגת עמודים בצבעים הנגישים לכבדי ראייה ועיוורי צבעים כלומר טקסט בהיר על רקע כהה במידת הצורך;  הנגשת טפסי האתר על מנת לאפשר שימוש קל ופשוט לבעלי מוגבלויות;  מנגנון לעקיפת בלוקים (יחידות קבועות שחוזרות על עצמם כגון תפריטים, באנרים וכו׳(;

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

נתקלתם בבעיה? ספרו לנו! אנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר, אנא דווחו לנו!

רכז הנגישות של קבוצת BBB הינו מר אייל לוי.

טלפון (ימים א'-ה', 09:00-18:00): 09.9747218

טלפון מרכזיה (ימים א'-ה', 09:00-18:00): 09.9747200

כתובת דוא"ל: eyal@bbb3.co.il

הצהרה זו עודכנה בתאריך 26.03.18

יצוין כי נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, ממשרד המשפטים, אישרה מתן פטור זמני להארכת מועד לביצוע התאמות נגישות באתר אינטרנט זה, עד ליום 31.05.18.