מוזס | Moses

הסיפור של מוזס.

10 עובדות ממש אמיתיות שלא ידעתם על מוזס
(תקראו תקראו, זה כמעט לא משעמם…)

מוזס נולד ביום אביבי וקסום בשנת 2003 של המאה הנוכחית לקבוצת מסעדנים ותיקה במיוחד. ב-2017 נרכש על ידי משפחת BBB אבל הורשה לשמור על נימוסי השולחן שהביא מהבית.

בשנת 2005 כשהוא רק בן שנתיים ועם חיתול, החליט מוזס שהגיע הזמן לגדול, ולכן הוא פתח מסעדות נוספות בראשל"צ, בכפר סבא ואשדוד.

מוזס המציא לגמרי את ה"ארט בורגר" שזה ההמבורגר הכי טעים בעולם, וגולת הכותרת בתפריט. מה שגרם למלכת אנגליה לשקול להעניק לו תואר אבירות. בסוף זה לא הסתדר...

שיכור מההצלחה, ומכמה בירות ששתה, הגה מוזס את הקונספט "מינימי", שלושה המבורגרים קטנים, מטריפים וממזריים, שמביאים אושר גדול בכל ביס. טוב נו, כל שלושה ביסים.

למוזס יש ועד מושחת
אתם יודעים מה זה ועד...
זה ארוחות שחיתות, הטבות מפה ועד אילת,
כבוד של ח״כ ופינוקים של כאלה שמקורבים לצלחת, נו... ועד.
למה זה טוב? כי כל מי שחושב שמגיע לו שיתייחסו אליו אחרת, שיעשו לו כבוד כשהוא מגיע עם החבר׳ה,
ושיפנקו אותו 24/7 יכול להצטרף אליו- זה תופס לכל החיים, זה מסדר אתכם לכל החיים!

מוזס הוא טיפוס מעודכן, ולכן חשוב לו בכל חודש להפתיע אתכם עם המבורגר חובק עולם מיוחד, שמציע טעמים מטריפים מכל מיני מקומות בעולם

מוזס לא משתתף בתוכניות ריאליטי כי הוא פנאט לפרטיות שלו. כמה פנאט? מספיק כדי להקים חדרים פרטיים סופר מפנקים, בהם חברים יכולים לאכול וליהנות, מבלי לחשוש שמסתכלים עליהם בדיוק ברגע שנוזל הקטשופ מהפרצוף.

כשמוזס הוציא רישיון לקטנוע, זה היה רק עניין של זמן עד שהוא יקים את שירות המשלוחים הכי זריז בעיר, שמביא עד הבית את הטעמים הכי אהובים. האגדה מספרת, שמוזס המציא את הטלפון לשירות ההזמנות 9449*, בדיוק בשעה 9:44 ו 9 שניות. את הכוכבית אנחנו לא יודעים מאיפה הוא הביא...

מוזס התערב עם החברים שלו, שהוא יכול לפתח את האפליקציה הכי טובה בעולם. הוא חשב וחשב, עד שהמציא אפליקציה שכל הזמן מתעדכנת עם תפריטים, משלוחים, משחקים לילדים, הטבות ועוד המון הפתעות. הוא ניצח בהתערבות, אבל מאז החברים כל הזמן באפליקציה.

לא הרבה יודעים אבל לכל שבת יש מוצאי שבת, לכן בשנת 2014 פתחתי מסעדה כשרה בפתח תקווה.

.1
הבא next next